Zgłoszenia i informacje

Zgłoszenia i informacje
Jerrycho Młodych juz niedługo! Chcemy jak najlepiej przygotować się logistycznie dlatego bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenia i wszelkie pytania odnośnie Jerycha Młodych wysyłajcie na:

(e-mail: info@jerychomlodych.pl, kom. 508 991 512- Ilona Trojnar)

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 czerwca 2014 roku.

Jak się zgłosić?

1. Jeżeli czujesz się młody duchem jesteś zaproszony. Nie ma górnej granicy wiekowej uczestnictwa (dolna granica to 2 klasa gimnazjum)

2. Przyjedź zorganizowaną grupą. Zgłoś się do swego księdza, bądź katechety. Jeśli on sam nie organizuje grupy poproś, by skierował Cię do Dekanalnego Duszpasterza Młodzieży.
Możesz też skontaktować się z nim bezpośrednio:

przypomnij sobie do jakiej parafii należysz :)
sprawdź w podanym niżej wykazie, do którego dekanatu należy Twoja parafia
przy nazwie dekanatu znajdziesz imię, nazwisko oraz numer tel. Dekanalnego Duszpasterza Młodzieży

kliknij tu a znajdziesz wykaz Dekanalnych Duszpasterzy Młodzieży


3. Pobierz z naszej strony regulamin uczestnictwa, kartę uczestnictwa lub kartę uczestnictwa niepełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia. Podpisz się pod nimi osobiście, niech się podpiszą rodzice i oddaj formularze opiekunowi grupy, włącznie z podpisanym przez Ciebie regulaminem! Tak jak w roku ubiegłym zbieramy symboliczne 10 zł od każdego uczestnika na koszta organizacyjne.

4. Zdobądź namiot i przyjaciół do namiotu. Jesteśmy staroświeccy :)
NIE UZNAJEMY NAMIOTÓW KOEDUKACYJNYCH!
Następnie zgłoś księdzu ile osób i kto konkretnie będzie spał w namiocie. Przy recepcji otrzymacie kartę identyfikacyjną namiotu, a następnie wskażą Wam miejsce do jego rozstawienia.
UWAGA: Grupa może zamieszkać na polu namiotowym tylko pod warunkiem, że pozostają pod opieką dorosłego opiekuna, który nocuje na polu namiotowym!

5. Zabierz ze sobą metalowy kubek i prowiant, tak jak na pielgrzymkę: konserwy, chleb o dłuższej przydatności do spożycia itd.  Na miejscu dostaniesz rano i wieczorem gorący wrzątek na herbatę oraz w sobotę znajdzie się gorący posiłek :)
Pamiętaj, by dzielić się tym z przyjaciółmi i że pierwszy dzień pobytu to piątek, a więc post. I jeszcze jedno: nie zabieraj ze sobą "świństw", które mogą spowodować rozstrój żołądka.

6. Zabierz koniecznie nakrycie głowy, ale też na wszelki wypadek ciepłe ubranie i coś od deszczu!
Pamiętaj spotykamy się w Pratulinie, a z pogodą może być różnie :)

7. Poinformuj opiekuna o swoich chorobach i dolegliwościach, wpisując to jednocześnie na karcie uczestnictwa. Nie zapomnij zabrać koniecznych leków!

8. Na miejscu będą zapewnione przenośne toalety oraz wojskowe myjnie polowe (krany z zimną wodą). Musisz więc zabrać papier toaletowy, przybory do mycia i dla wygody np. plastikową miskę. Pamiętaj o środkach przeciw komarom :)!

9. Zabrania się bezwzględnie przywożenia i używania kuchenek gazowych i wszelkich materiałów łatwopalnych oraz alkoholu, papierosów, innych używek, a także ostrych i niebezpiecznych przedmiotów!

10. Przygotujcie z przyjaciółmi jakąś wielką, efektowną flagę, z symbolem który jest dla was charakterystyczny, np. dla miejscowości, parafii - to będzie sztandar waszego oddziału w ARMII JERYCHOŃSKIEJ!!! Najpiękniejsze i najoryginalniejsze zaprezentujemy.

11. Zabierz instrument na którym grasz, mile widziane tamburyna, grzechotki, bongosy i inne :)

12. Bierz czynny udział we wszystkich punktach spotkania. Nie psuj go brakiem dyscypliny, zwracaj też uwagę innym na wszelkie formy nieporządku!

13. Pole namiotowe zostaw po sobie bezwzględnie czyste!

14. Zorganizujecie przed wyjazdem w parafii spotkanie modlitewne, które was duchowo przygotuje do "Jerycha"!