„Mój tato, mój bohater"

W niedzielę 21 czerwca 2015 Wspólnota Jednego Ducha działająca przy Duszpasterstwie Akademickim w Siedlcach zaprasza na koncert muzyki chrześcijańskiej tzw. Wieczór Chwały. Dwa lata temu zroganizowano podobne wydarzenie, które spotkało się on z ogromnym zainteresowaniem, nie tylko siedlczan. Amfiteatr odwiedziło wtedy bez mała 2000 osób. Po dwuletniej przerwie Wieczór Chwały powraca na deski siedleckiego amfiteatru. W związku z bliskością daty Dnia Ojca, hasło spotkania pozostaje niezmienione: „Mój tato, mój bohater”. Będzie więc to spotkanie szczególnie poświęcone ojcom, zarówno tym wspaniałym, jak i tym, którzy przeżywają życiowe kryzysy. Nie zabraknie dobrej muzyki i formy teatralnej, będą zaproszeni goście i niecodzienna atmosfera modlitwy. Punktem kulminacyjnym każdego Wieczoru Chwały, także tego w amfiteatrze jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:30. Wstęp wolny.

Wieczór Chwały jest pełnym radości i entuzjazmu koncertem uwielbienia Boga, na którym dobrze czują się zarówno młodzi, jak i starsi. Jego hasło brzmi „Mój tata - mój bohater”. Chcemy w ten sposób podziękować Bogu samemu za Jego ojcostwo, a także za doświadczenie miłości naszych ziemskich ojców. Będziemy się modlić o silną wiarę dla wzorowych ojców, ale również o uzdrowienie dla tych w nałogach, depresjach czy w chorobie.
Zapraszamy całe rodziny. Chcemy, by dzieci przyszły ze swymi tatusiami, żony ze swymi mężami, a teściowe z ich zięciami. Niech nie zabraknie wdów i sierot, którym doskwiera brak mężów i ojców. Bogu polecać będziemy te osoby, których związki przeżywają kryzys lub uległy rozkładowi. W naszej modlitwie nie zapomnimy o rodzicach, którzy stracili swoje pociechy oraz tych małżonkach, którzy nie mogą doczekać się poczęcia potomstwa. Zapraszamy też narzeczonych i wszystkie młode osoby, które planują w dalszej przyszłości założyć rodziny.