Aplikacje Mobilne

Zapraszamy do pobrania Oficjalnej Aplikacji Mobilnej Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Siedleckiej. Jerycho Młodych - bo tak nazywa się nasza aplikacja - nawiązuje do spotkań w Pratulinie o tym samym tytule. Mobilną aplikację może pobrać każdy posiadacz smartfona z systemem Android ze sklepu Google Play oraz posiadacz iPhone ze sklepu AppStore. :)

 
Zapraszamy też do pobrania aplikacji mobilnej: KSM Siedlce. Jest to pierwsza w Polsce aplikacja mobilna Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Link do pobrania aplikacji niżej, natomiast instrukcja obsługi TUTAJ bądź w apliakcji mobilnej :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ksmsiedlce.news


Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Siedleckiej zapraszało w roku 2017/2018 do pobrania aplikacji mobilnej #PANaMY. Była to gra-wyzwanie, wypełniasz zadania, zbierasz punkty w nagrodę możesz polecieć do PANaMY na Światowe Dni Młodzieży, wygrać iphone 7, drona lub od 4 do 100 miejsca bilet na dowolnie wybrany seans do NoveKino Siedlce :) Aplikacja przygotowana była dla użytkowników systemu Android i iOS. Projekt zakończyliśmy we wrześniu 2018r. I miejsce i wylot na ŚDM do Panamy wygrał Michał Przybysz, II miejsce i iphone - Karolina Sawicka, III miejsce i drona - Tomasz Montewka.