Zwycięzcy I etapu Hosanny

W dnia 21-22 września 2019r. odbył się pierwszy etap konkursu Hosanna, organizowanego przez Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Siedleckiej.
Projekt #Hosanna to forma wyzwań skierowanych do ludzi w każdym wieku. Należy pobrać aplikację mobilną Hosanna www.projekthosanna.pl wypełniać zadania, dowiedzieć się nowych rzeczy o Bogu, a przy okazji wygrać nagrody.

Pierwszy etap odbył się w dniach 21-22 września, w tym etapie należało wziąć udział w Hosannie Młodych, a następnie w Hosanna Festival. W pierwszym dniu wyzwania tablet Blow wygrał – Łukasz, natomiast 3 Pisma św. dla Młodych otrzymały Marta, Dorota i Klaudia. 22 września nagrody otrzymały: Rower – Basia, Nawigację – Marta, a książki – Marta, Marcel, Karolina i Justyna.

Kolejny etap odbędzie się  w dniach 6-22 października, zachęcamy do pobrania aplikacji mobilnej Hosanna, w tym etapie do wygrania deskorolka elektryczna Forever Chic Pi-Max (biała), słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 500BT, voucher tygodniowy do Calypso Siedlce oraz 3x Pismo św. dla młodych.