Zwycięzcy #PANaMY!!!

Od 01.11.2017r. do 05.10.2018r. trwał projekt Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Siedleckiej, w której do wygrania był wylot na ŚDM do Panamy, iPhone 7, dron oraz inne nagrody. Znamy zwycięzców!
 
            Rok, tyle czasu trzeba było wypełniać zadania, aby móc za free, jak mówią organizatorzy, polecieć w styczniu 2019r. do Panamy na Światowe Dni Młodzieży. Aplikację mobilną pobrało ponad 3500 osób, przygodę z projektem rozpoczęło niecałe 2000 osób. O projekcie usłyszeć można było na antenach KRP, Radia Eski, a relację obejrzeć w TV: TVP1, Teleexpresie, Kurierze Mazowieckim.
Projekt polegał na pobraniu aplikacji mobilnej: PANaMY, wypełnianiu zadań stworzonych przez Organizatora i zdobywaniu za ich wypełnienie punktów.Zadania były zróżnicowane, przez co i wartość punktowa była różna. Im trudniejsze zadanie tym więcej punktów osoba zdobyła za jego wykonanie. Wyzwania będą z różnych dziedzin. Pojawią się zadania związane z udziałem w wydarzeniach, ale także z lokalizacją i zachętą do odwiedzenia konkretnych miejsc - pewnych punktów na mapie. Organizatorom chodziło przede wszystkim o poznanie, jaki jest Bóg, jaka jest moja relacja do Niego: PAN a My. To główna idea przyświecająca projektowi. Dodatkowo aplikacja służyła promocji zdrowia i sportu.
 
Kto okazał się najbardziej wytrwałym zawodnikiem? 
 
1 miejsce – wylot do Panamy na ŚDM wygrał Michał Przybysz z Garwolina z parafii Przemienienia Pańskiego.
 
2 miejsce – iPhone 7 wygrała Karolina Sawicka z Grębkowa.
 
3 miejsce – dron Overmax x-bee 9.0 GPS wygrał Tomasz Montewka z Łukowa z parafii św. Brata Alberta.
 
Nagrody dla tych 3 osób zostaną wręczone 25.11.2018r.w Sali Białej w Siedlcach podczas uroczystości patronalnej KSM i AK.
 
Dodatkowo 100 pierwszych osóbotrzyma nagrody pocieszenia: w torbie Duszpasterstwa Młodzieży znajdzie się koszulka, różaniec-opaska, długopis oraz voucher na dowolnie wybrany seans w NoveKino w Siedlcach ważny do 30.04.2019r. Nagrody będzie można odebrać od 5 do 30 listopada 2018r. w biurze Duszpasterstwa Młodzieży przy ul. I. Świrskiego 57, zaraz za Katedrą, w dniach pracy biura: wtorek 9-15, środa 9-17, piątek 9-15. Zapraszamy!