ŚDM w Diecezji Siedleckiej - 2020

W związku z zaistniałą sytuacją nie odbędą się zaplanowane na 4 kwietnia 2020r. w 6 rejonach diecezji siedleckiej spotkania w ramach Światowych Dni Młodzieży. Tym niemniej zapraszamy do wspólnej modlitwy, duszpasterzy zachęcamy do zorganizowania relacji/modlitwy on-line za pomocą mediów społecznościowych.

Poniżej prezentujemy post, w którym przedstawialiśmy jak pierwotnie i gdzie te spotkania miały mieć miejsce.
Będą one przygotowaniem do Światowych Dni Młodzieży, które w roku 2022 odbędą się w Lizbonie w Portugalii. Tegoroczny dzień młodych zatytułowany jest: "Młodzieńcze, Tobie mówię wstań!" Łk 7,11

Spotkania będą miały miejsce w następujących miejscach:
1. Rejon Siedlecki - rozpoczęcie o godzinie 9.00 w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Siedlcach, następnie pielgrzymka piesza do Skórca i tam dalsza część obchodów ŚDM.
2. Rejon Garwoliński - rozpoczęcie o godzinie 10.00 w parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Spotkanie rozpocznie sie w Kolegiacie o godz. 9:30. Po przywitaniu i wprowadzeniu, rozpoczniemy marsz z różancowy do par. M. B. Częstochowskiej. Poprowadzi go grupa Wojownicy Maryi. Po dojściu odbędzie się konferencja, adoracja i Eucharystia. 
3. Rejon Bialski - rozpoczęcie o godz. 10.00 w parafii Wniebowzięcia NMP w Białej Podlaskiej
4. Rejon Łukowski - rozpoczęcie o godz. 15.00 w parafii Podwyższenia Krzyża Św.
5. Rejon Parczewski - rozpoczęcie o godz. 18.00 w parafii Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie
6. Rejon Radzyński - rozpoczęcie o godz. 1900 w parafii św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim.