Hosanna Młodych - 19.09.2020r.

W dniu 19 września 2020r. odbędzie się po raz drugi Hosanna Młodych. Jest to spotkanie włączające się w Hosanna Festival, który będzie miał miejsce w dniach 18-20 września 2020r. w Siedlcach.
W tym roku Hosanna Młodych będzie trochę inna niż rok temu. Elementem spójnym będzie konferencja Łukasza Czechyry, zatytułowana w tym roku: Człowieku, nie bój się covida, jest Jezus, Syn Dawida! O czym będzie konferencja? Bać albo nie bać? Oto jest pytanie! #strach #lęk #panika #przerażenie Czego i kiedy się bać? Jaki jest Bóg i co to dla nas oznacza? Jaki jest lek na lęk? Słucham Pana …i zapraszam! - podsumowuje Łukasz.
Konferencji będzie można wysłuchaj w formie podcastu w aplikacji mobilnej Duszpasterstwa: Jerycho Młodych, będzie ją można także obejrzeć na profilu FB Duszpasterstwa Młodzieży DIecezji Siedlckiej. 
Następnie zapraszamy na koncert konkusowy, transmitowany od godz. 15.00 na kanale YouTube Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Siedleckiej, a o godzinie 19.00 zapraszamy na koncert gwiazdy wieczoru: LUXTORPEDY!

Szczegółowy program Festivalu dostępny jest tutaj!


Na wydarzenia o godz. 15.00 i 19.00 zapraszamy do CKiS w Siedlcach. Obowiązuje reżim sanitarny. Liczba miejsc ograniczona (na dzień 04.09.2020r. połowa sali czyli 200 osób). W przypadku zapełnienia sali, kolejne osoby nie będą mogły fizycznie uczestniczyć w Festivalu. Przy wejściu wypełniamy formularz kontatkowy, dezyfekujemy dłonie i zakrywamy usta i nos.