Aktualności

Od 01.11.2017r. do 05.10.2018r. trwał projekt Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Siedleckiej, w której do wygrania był wylot na ŚDM do Panamy, iPhone 7, dron oraz inne nagrody. Znamy zwycięzców!
 
Naszą Diecezję kształtują rodziny i ludzie młodzi. Od tego jacy są młodzi zależy jakie będą nasze rodziny. Duszpasterstwo Młodzieży wraz z Duszpasterstwem Rodzin zachęcają do #SelfieZrodzina

Peregrynacja relikwii św. Stanisława Kostki w Diecezji Siedleckiej
W roku 450. rocznicy jego narodzin dla nieba, Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza młodych, ale nie tylko, do wspólnej modlitwy przy relikwiach świętego Patrona dzieci i młodzieży.
 
Wezwanie Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy do modlitwy w intencji Synodu Biskupów poświęconego młodzieży

Biuro Katolickeigo Stowarzyszenia Młodzieży
Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Siedleckiej
ul. Piłsudkiego 62 Siedlce
czynne w dniach:

wtorek 9-15
środa 9-17
Piątek 9-15
Mega pozytywny przekaz, świadectwo życia i ciekawy bit – takie „atrakcje” czekały na uczniów siedleckich szkół, którzy wzięli udział w działaniach profilaktycznych zorganizowanych przez Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Siedleckiej we współpracy z Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.
Nie lada gratka czeka na młodych z Siedlec :) Staraniem Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Siedleckiej w dniach 12-13 września w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach odbędzie się koncert Heres / Wyrwani Z Niewoli <3 W tych dniach widzimy się z uczniami ze szkół:
XXV Ogólnopolski Festival Muzyki Chrześcijańskiej Hosanna Festival dobiegł końca. Ma on na celu upowszechnianie szeroko pojętej kultury, kształtowanie gustów i wrażliwości muzycznej oraz formowanie kolejnych pokoleń Polaków otwartych na wartości chrześcijańskie. 

Jerycho Młodych w TVP 1. W każdą sobotę rano, na antenie TVP 1 w programie Studio Raban przedstawiane są inicjatywy młodych ludzi z całej Polski. Ekipa TVP 1 gościła podczas Jeyrcha Młodych w Pratulinie w dniach 15-16 czerwca 2018r. Przedstawiamy Wam odcinek wyemitowany w dniu 14 lipca 2018r. a mówiący o młodzieży z Diecezji Siedleckiej. 
W dniach 15-16 czerwca 2018r. odbyło się spotkanie młodych Diecezji Siedleckiej w Pratulinie. Byliśmy wraz ze św. Stanisławem Kostką :) Było mega!!! Zapraszamy Cię do obejrzenia krótkich relacji z Jerycha! 

Strony