4 etap - 25.12-06.01.2020r.

Czwarty etap projektu to: 25.12-06.01.2020 r.
W tym etapie do wygrania jest fotel gamingowy, słuchawki bezprzewodowe, 2 tygodniowe karnety do Calypso Siedlce, który zostanie przyznany osobie, która będzie miała ukończone 15 lat oraz 2 egzemplarze Pisma św. dla młodych. 
Sposób wyłaniania nagród jest następujący: Osoba z 1 miejsca wybiera sobie nagrodę 
ze wszystkich dostępnych. Osoba z drugiego miejsca wybiera sobie nagrodę z pozostałych dostępnych nagród. Sytuacja powtarza się, aż do rozdania wszystkich nagród z 3 etapu. W przypadku nie odebrania nagrody, bądź braku odpowiedzi ze strony zwycięzcy, nagroda przechodzi na rzecz Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Siedleckiej.
Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy pobrać aplikację Hosanna ze sklepu Google Play lub AppStore. Aplikacja jest kompatybilna z systemami Android od wersji 7.0 i iOS od wersji 11.0.
Zadania jakie będą do wykonania organizator aktywuje stopniowo od 25 grudnia 
do 6 stycznia 2020r. Aby otrzymać nagrody należy: - wypełnić prawidłowo zadania, 
- być podłączonym do Internetu, - mieć włączony GPS, - prawidłowo pokonać dystans, który wskaże organizator. Duszpasterstwo Młodzieży nie odpowiada za brak dostępu do Internetu albo nieprawidłowości względem braku zasięgu sieci lub GPS. W wypadku zaistnienia takiej sytuacji użytkownik musi wykonać zadanie ponownie. Nie odpowiadamy również za problemy techniczne związane z funkcjami telefonu, brakiem zasięgu lub innych problemów związanych w obsługą telefonu.
Zadania będą przekazywane w sposób jasny za pomocą aplikacji Hosanna. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: duszpasterstwo.siedlce@gmail.com 
Organizator zastrzega sobie prawo dokładnego przeanalizowania historii zdobycia punktów przez zwycięzców projektu. To organizator wymyśli sposób wyłonienia nagrodzonych osób. Dotyczy to również sytuacji, gdy osoby będą miały tę samą ilość punktów.
Zwycięzca otrzyma nagrody, tym samym potwierdza swoją zgodę na opublikowanie swojego wizerunku z nagrodą (zdjęcie) oraz podanie do publicznej wiadomości swojego imienia 
i nazwiska.
W kwestiach spornych decydujący głos ma Organizator. 
Załączniki: